Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: pasts@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

Par veiksmīgu un ilggadēju sadarbību VAAD apbalvojumus saņēma sadarbības partneri

Valsts svētku priekšvakarā (2019. gada 15. novembrī) Valsts augu aizsardzības dienests (VAAD) par veiksmīgu sadarbību un inovatīvu risinājumu apgūšanu apbalvoja lauksaimniekus un uzņēmējus.

Atzinības rakstu saņēma:
- SIA “Forest Wood” pārstāvis Mārtiņš Majors par izpratni un kopdarbu fitosanitāro prasību ievērošanā un VAAD tehnoloģisko risinājumu izmantošanā koksnes eksporta jomā. SIA “Forest Wood” ir Latvijā dibināts uzņēmums, kurš nodarbojas ar apaļkoku eksportu - bērzs, alksnis, apse, priede un egle, kā arī ar taras, papīrmalkas un zāģmateriālu eksportu uz Eiropu, Ziemeļāfriku, Āziju un ASV.

- SIA “Rix Shipping” pārstāvis Vladislavs Gorlovs par sadarbību, izpratni un kopdarbu fitosanitāro prasību ievērošanā graudu eksporta jomā. SIA “Rix Shipping” strādā kā kravu un konteineru ekspeditors visā pasaulē, īstenojot pārvadājumus ar virszemes, gaisa un jūras transportu.

- individuālā komersante Ginta Apsīte par atbalstu augu aizsardzības līdzekļu uzraudzības jomā, dalīšanos saimniecības pieredzē. Ginta un Andris ir pazīstami kā Sidgundas “Mālpils Zemenes” audzētāji. Saimniecība zemenes audzē jau 20 gadus, tā šogad tikusi izvēlēta ES attīstības sadarbības projektā ar Kosovu kā integrētās audzēšanas paraugsaimniecība pieredzes apgūšanas mācību braucienam.

- SIA “ZS Veģi” valdes locekle Inese Karlova par atbalstu augu aizsardzības līdzekļu uzraudzības jomā, dalīšanos saimniecības pieredzē. Inese  Karlovas saimniecība  “Veģi” ir viena no lielākajām saimniecībām Sējas novadā, kas audzē rapsi, graudaugus un viena no saimniecībām, kuras laukos VAAD veic kultūraugiem kaitīgo organismu novērojumu monitoringu. Arī šīs saimniecība šogad tikusi izvēlēta ES attīstības sadarbības projektā ar Kosovu kā integrētās audzēšanas paraugsaimniecība pieredzes apgūšanas mācību braucienam, kā arī kā platforma VAAD inspektoru mācībām.

- SIA “Pindstrup Latvia” direktors Edijs Ločmels par sadarbību, izpratni un kopdarbu fitosanitāro prasību ievērošanā kūdras eksporta jomā. SIA «Pindstrup Latvia» dibināts 1994. gadā un tas veiksmīgi realizē kūdras substrātu, kā arī neiepakotas kūdras un kokšķiedras ražošanu.

- zemnieku saimniecības “Brizgas” īpašniece Sanda Ļaudāma par atbalstu un sadarbību sēklu inspektoru mācību organizēšanā. “Brizgas” ir Nīgrandes pagasta zemnieku saimniecība, kas nodarbojas ar sēklaudzēšanu un augļkopību. Saimniecībai pieder skaistais viesu nams “Dēseles Dzirnavas” un ogu dārzs. Sanda Ļaudāma aktīvi darbojas Latvijas sēklaudzētāju asociācijā.

    


 

 
 

2019.11.21. 15:22:00


Atpakaļ