Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: info@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

Latvijā mācību vizītē viesojas Ukrainas reģionālo fitosanitāro laboratoriju vadītāji

No 15. līdz 19. aprīlim Latvijā mācību vizītē viesojas Ukrainas Žitomiras, Sumu, Ļvovas, Čerņihivas un Volīnijas apgabalu reģionālo fitosanitāro laboratoriju vadītāji.

Mācību vizītes laikā Ukrainas kolēģi iepazīsies ar Valsts augu aizsardzības dienesta Nacionālās fitosanitārās laboratorijas uzdevumiem un augiem sevišķi bīstamo organismu diagnostikas diapazonu, kā arī virusologu, bakteriologu, mikologu, nematologu, entomologu ikdienas darba pienākumiem.

Trešdien, 17. aprīlī, Ukrainas eksperti apmeklēs Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu "BIOR".

Ceturtdien, 18. aprīlī, Ukrainas eksperti apmeklēs Valsts augu aizsardzības dienesta Nacionālās sēklu kontroles laboratoriju, iepazīsies ar tās uzdevumiem, kvalitātes vadības sistēmu un praktisko ekspertu darbu, kā arī iegūs informāciju par sēklu sertifikācijas procesu Latvijā.

Vizīte notiek Eiropas Savienības mērķsadarbības jeb Twinning projekta „Ukrainas tiesību aktu augu aizsardzības un augu veselības jomā tuvināšana ES tiesību aktiem un ar to saistīto kontroļu un laboratorijas pakalpojumu stiprināšana” ietvaros.

Ukrainas ekspertu un Nacionālās fitosanitārās laboratorijas darbinieku kopīgs foto.

Informāciju sagatavoja:
Dace Ūdre, VAAD sabiedrisko attiecību speciāliste,
tālr. 26425173, e-pasts: dace.udre@vaad.gov.lv
 

2019.04.15. 16:01:00


Atpakaļ