Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: info@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

Lauksaimnieki un mežsaimnieki tiksies ikgadējā izstādē “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018” Rāmavā

No 11. līdz 13. oktobrim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 27. starptautiskā lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018”. Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju un izstādes ģenerālsponsoru banku Citadele.

Izstādes atklāšana: 11.oktobrī plkst. 11:00, izstādi atklās Latvijas Republikas Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

No 11. līdz 13.oktobrim Izstāžu kompleksā Rāmava durvis vērs izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018”, piedāvājot izzināt nozares novitātes lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, kā arī infrastruktūras uzlabošanā. Paredzams, ka izstāde pulcēs 8 līdz 10 tūkstošus profesionāļu un interesentu.

Izstādē apmeklētāji sastaps vairāk nekā 250 dalībnieku, kuri prezentēs tehniku, aprīkojumu, kā arī konsultēs par labākajiem piedāvājumiem katras saimniecības un uzņēmuma vajadzībām. Lauksaimniecības sadaļā būs apskatāmi arī vairāki jaunumi - uzlaboti tehnikas modeļi, kā arī jauni zīmoli. Savukārt, industriālo tehniku un materiālus saimniecības uzlabošanai novērtēs gan lauksaimnieki, gan dažādu infrastruktūras darbu veicēji.

Izstādes ietvaros notiek semināri un diskusijas pieredzes apmaiņai, ietverot aktualitātes meža apsaimniekošanā (ceturtdien), aktualitātes investīciju projektos, problēmas un risinājumus augu aizsardzībā mainīgos klimata apstākļos (piektdien), kā arī lauksaimniecības produkcijas pārstrādes iespējas un ceļu uzturēšanas jautājumus (sestdien). Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS “Latvijas mediji” portālu “laukos.lv”, Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.

Pasākuma laikā interesenti aicināti arī apskatīt ābolu un dārzeņu izstādi, just līdzi kokgāzēju un forvarderu sacensību dalībniekiem, kā arī pie informācijas centra piedalīties aktivitātē "Ieaud Latviju" – ieaust katram savu dzīparu kopīgi veidotā simtgades galdautā.
Plašāka informācija – notikumu, semināru un diskusiju plānā.

Papildus informācija:
Laura Lūse
Izstāžu daļas vadītāja         
+ 371 67 600 409
izstade@aml-ramava.lv
www.aml-ramava.lv
 

2018.10.09. 12:05:00


Atpakaļ