Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: info@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

"Ēnos" ķīmiķi, kartogrāfu un molekulāro biologu

"Ēnos" ķīmiķi, kartogrāfu un molekulāro biologu

Ceturtdien, 14.februārī Valsts augu aizsardzības dienestā (VAAD) Ēnu diena. Šīs dienas laikā skolēniem būs iespēja iepazīties ar ķīmiķa profesiju Agroķīmijas laboratorijā, molekulārā biologa profesiju Nacionālajā fitosanitārajā laboratorijā, kā arī ar kartogrāfa ikdienas pienākumiem Augšņu agroķīmiskās izpētes daļā.

 

Šobrīd vēl var pieteikties uz VAAD ēnu dienas vakancēm.

VAAD tāpat kā citas iestādes un uzņēmumi Latvijā jau tradicionāli piedalās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement organizētajā Ēnu dienā. Ēnu diena ir kļuvusi par populāru pasākumu, un tā ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar dažādām profesijām un nozarēm, klātienē vērot darba ikdienu dažādās specialitātēs. Iepriekšējos gados VAAD ir apmeklējis kupls dalībnieku skaits. Skolēniem izvēlētajā profesijā bijām sagatavojuši interesantas aktivitātes dienas garumā -  FOTO.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

www.enudiena.lv

Informāciju sagatavoja:
Dace Ūdre, VAAD sabiedrisko attiecību speciāliste,
tālr. 26425173, e-pasts: dace.udre@vaad.gov.lv

 

2018.02.07. 12:11:00


Atpakaļ