Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: info@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

FOTO no VAAD telts "Traktordiena 2017. Viedā lauksaimniecība praksē”

Valsts augu aizsardzības dienests (VAAD) šā gada 26. un 27.maijā piedalījās tradicionālajā lauksaimnieku ģimeņu svētku pasākumā „Traktordiena 2017. Viedā lauksaimniecība praksē”, kas notiek Tērvetes novadā, AS Agrofirma Tērvete laukā “Anškini”. Paralēli Traktordienai, šogad 26.maijā bijām arī Zaļās jostas vides festivāla “Tīrai Latvijai!” dalībnieki.

Atskats uz aktivitātēm VAAD teltī fotogrāfijās pieejams šeit:

Flicker.com

Facebook.com

Abu dienu garumā VAAD eksperti piedāvāja radošas aktivitātes gan maziem, gan lieliem pasākuma apmeklētājiem, sniedza konsultācijas augu aizsardzības, agroķīmijas un augu karantīnas jautājumos.Par piecu VAAD sagatavoto uzdevumu izpildi čaklākie dalībnieki saņēma nelielas balviņas - VAAD pildspalvas un piezīmju lapiņas, bet lauksaimnieki, kas piedalījās fotostūrīti tika pie Latvijas augu aizsardzības līdzekļu ražotāju un tirgotāju asociācijas (LAALRUTA) sarūpētiem individuālās aizsardzības līdzekļiem drošai augu aizsardzības līdzekļu lietošanai.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares speciālistiem, tehnikas, tehnoloģiju, pakalpojumu un preču piedāvātājiem, uzņēmējiem, lauksaimniecības izglītības iestādēm, valsts un nevalstiskā sektora dalībniekiem un interesentiem.

 
Informāciju sagatavoja:
Dace Ūdre
VAAD sabiedrisko attiecību speciāliste,
Tālr. 26425173, e-pasts dace.udre@vaad.gov.lv

2017.05.25. 18:26:00


Atpakaļ