Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: info@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

Ukrainas amatpersonas piecu dienu vizītē iepazīs Latvijas augu aizsardzības uzraudzības sistēmu

Laika posmā no 15. līdz 19.maijam Latvijā mācību vizītē uzturēsies piecas Ukrainas Pārtikas nekaitīguma un patērētāju aizsardzības dienesta (PNPAD) amatpersonas.

Ukrainas amatpersonas Valsts augu aizsardzības dienestā (VAAD) iepazīsies ar augu aizsardzības līdzekļu (AAL) reģistrāciju un kontroli, AAL lietotāju apmācību sistēmu, integrētās augu aizsardzības prasībām un kaitīgo organismu monitoringu, kā arī apmeklēs AAL tirdzniecības vietu, iepazīsies ar PVD Sanitārās robežinspekcijas darbu Rīgas ostā, apmeklēs VAAD Vidzemes reģionālo nodaļu un zemnieku saimniecību Valkas novadā.

Vizītē piedalīsies PNPAD Fitosanitārās administrācijas direktors Andrejs Čelombitko (Андрій Челомбітко), viņa vietnieks Viktors Stefkivskijs (Віктор Стефківський ), kā arī Harkovas un Hmeļņickas apgabala fitosanitārās drošības administrācijas vadītāji Vladimirs Bondarenko un Vladimirs Ivašuks un Žitomiras reģionālās fitosanitārās laboratorijas direktors Anatolijs Ignatjuks.

Mācību brauciens organizēts Twinning projekta „Ukrainas tiesību aktu augu aizsardzības un augu veselības jomā tuvināšana ES tiesību aktiem un ar to saistīto kontroļu un laboratorijas pakalpojumu stiprināšana” ietvaros.

Plašāka informācija par Twinning projektu:  <<<šeit>>>

Informāciju sagatavoja:
Dace Ūdre
VAAD sabiedrisko attiecību speciāliste,
Tālr. 26425173, e-pasts: dace.udre@vaad.gov.lv

2017.05.13. 16:58:00


Atpakaļ